Zľava!

Chlapčenské tričko TOBI béžové

Chlapčenské tričko s dlhým rukávom s funkčnými vreckami s obrázkom psíka. Tričko je v krémovej melírovanej farbe, jemne predĺženým zadným dielom a zapínaním na chrbátiku.

12,69  9,52 

  • 74
  • 80
  • 86
  • 92
  • 98
Zrušiť výber

Béžové detské tričko pre malého loptoša od veľ. 62 – 98. Tričko je v béžovej melírovanej farbe, s vreckami a obrázkom psík. Má jemne predĺžený zadným diel a pre ľahšie obliekanie zapínanie na chrbátiku, preto ho bábätko či dieťa vynosí aj ako tenšiu mikinku.

Tričko vypovedá príbeh malého loptoša s nápismi HA-HA a READY TO GO, lebo malý drobec je vždy pripravený niečo vystrojiť. Veď o tom to je – preskúmať okolitý svet, len nie vždy to vyjde a väčšinou to nie je v súlade s predstavou mamy. A tak prichádza k priznaniu “I didn’t do it – ja som to neurobil”. U nás doma to poznáme: Spravilo sa to samo.

Ako posledná prichádza fáza uvedomenia, čo na tričku zobrazuje schovaný psík vo vrecku a nápisom Little Troublemaker (v preklade malý vyrábač problémov). No, nie vždy sa zadarí. Deti sa učia na vlastných chybách a na príbehoch.

BEBATIP: Pohrajte sa s outfitom pre svojho chlapčeka a vytvorte mu kapsulový šatník. Jednotlivé kúsky BEBAKIDS môžete kombinovať navzájom a vždy budú dokonale ladiť.

Zloženie: 100 % bavlna