Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids

BEBAKIDS – happy to be kids

Už od začiatku sme mali jasný cieľ, a to špecializovať sa na kvalitné, trvácne a štýlové detské oblečenie, ktoré je cenovo prijateľné. Záleží nám na kvalite, a preto je naša značky charakteristická používaním výlučne kvalitných prírodných materiálov, ktoré zaručujú dlhú trvácnosť.

V našom detskom obchode nájdete značkové detské oblečenie od kvalitných európskych výrobcov ako Bebakids, Mayoral a pre najmenšie bábätká oblečenie z bavlny alebo biobavlny od overených značiek Nicol a Koala.

Jednotlivé kúsky v každej kolekcii sú vzájomne kombinovateľné a vhodné na celodenné nosenie v škole, škôlke či detskom centre. Ponúkame trendové kúsky detského oblečenia od 0-14 rokov, v originálnych, pohodlných a praktických strihoch.

Každé dieťa potrebuje dostatok voľnosti a pohodlia. A nezáleží na veku! Lezúce batoľa, malý školák či teenager v koži rebela alebo anjela, lebo každý z nich vie, v čom sa cíti najlepšie. A nie je nič horšie, ako keď malý škôlkar ráno pred odchodom z domu začne štrajkovať, že si nechce obliecť to či ono. Vieme čo prežívate, tiež sme si tým prešli.

Správne zvolené oblečenie upokojí detskú myseľ, lebo dobre oblečené deti sa cítia sebavedomejšie a spokojnejšie. Nechajme deti vyniknúť v tom čo majú radi, lebo šťastné a spokojné deti sú pre nás tou najkrajšou odmenou.

Značky, ktoré u nás nájdete

V prvom rade chceme podotknúť – neorientujeme sa len na značku. Každý jeden kúsok oblečenia máme v rukách, „omakáme“, posúdime zloženie, pomer ceny a kvality. Snažíme sa vybrať pre Vás len to najlepšie!

BEBAKIDS

Naša značka BebaKids oblieka deti takmer v celej Európe. Už 29 rokov sa špecializuje na oblečenie pre deti od 0-14 rokov, pričom na výrobu používa kvalitné prírodné materiály, predovšetkým bavlnu a biobavlnu. Oblečenie je určené na celodenné nosenie do školy či do škôlky.

BebaKids ide v štýle ležérnej a športovej elegancie, kombinuje zmyselné farby a nadčasové vzory. Trvalo udržateľné materiály, originalita, vkusný dizajn so zameraním na detail a originálna tvorba nadšených módnych dizajnérov sú zárukou toho, že oblečenie je štýlové a maximálne pohodlné. Maminky ocenia, že oblečenie aj po mnohých praniach vyzerá ako nové a vynosí ho aj viac detí po sebe.

Milovníkov BIO oblečenia poteší línia ORGANIC, ktorá ponúka detské oblečenie vyrobené z organickej bavlny za skutčne prijateľné ceny.

MAYORAL

Španielska značka Mayoral je lídrom detskej módy už 75 rokov. Pestrofarebné zladené kúsky sú vo výbornej kvalite, s použitím najkvalitnejších testovaných a zdravotne nezávadných materiálov. Ponúkame Vám trendové a pohodlné kúsky detského oblečenia od 4-14 rokov.

NICOL

Poľská značka oblečenia pre bábätká, ktorá pri výrobe využíva iba 100% bavlnu alebo atestovanú biobavlnu. V našej ponuke nájdete dojčenské a detské oblečenie Nicol pre deti od 0-3 rokov. Značka Nicol bola založená v roku 2009 a už je dobre známa rodičom a deťom. Výrobky NICOL sú certifikované ako „bezpečné pre dieťa“.

KOALA

Koala nás oslovila svojou BIO kvalitou a prijateľnou cenou. Rovnako ako u zn. Nicol, oblečenie je vyrobené z bavlny alebo biobavlny vhodnej pre bábätká. Koala používa certifikované látky a starostlivo dbá na ochranu detskej pokožky. Všetky druhy zapínania a patentky sú navrhnuté tak, aby sa priamo nedotýkali detskej pokožky. Nepoužívajú zbytočné švy, aby zaistili maximálne pohodlie bábätiek.

Snažíme sa, aby oblečenie, ktoré ponúkame, splnilo Vaše očakávania
a aby sa v ňom Vaše deti cítili príjemne.