Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids

Určite sa na balíček od nás veľmi tešíte. Preto sa snažíme objednaný tovar expedovať v čo najkratšom termíne.
Všetok tovar máme skladom a odosielame ho na druhý deň po prijatí objednávky, príp. po prijatí Vašej platby.

Poštovné ZDARMA – pri objednávke nad 50€!

Možnosti dopravy

Kuriér DPD

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Objednaný tovar Vám kuriér doručí až k Vám domov, počas pracovných dní. Kuriér Vás bude pre príchodom kontaktovať telefonicky. Doručenie trvá spravidla do 24 hodín od odoslania tovaru.

  • Objednávka nad 50€ – ZDARMA!
  • Objednávka do 50€ – kuriér DPD : 4,10€
  • Poplatok za DOBIERKU – 1,00€

 

Pri preberaní balíka od kuriéra:

zákazník je povinný skontrolovať či nie je poškodený obal a obsah zásielky. Ak je poškodený obal či tovar, kuriér spíše škodový zápis o poškodení balíka.


Spôsoby platby

Platba platobnou kartou

Ihneď po potvrdení objednávky budete presmerovaný na platbu kartou. Zadáte číslo platobnej karty a keď platbu potvrdíte, objednávka bude automaticky uhradená.

Platba vopred na účet

Po potvrdení objednávky Vám budú na Vami zadaný e-mail odoslané informácie s údajmi o platbe. Variabilný symbol je vždy Vaše číslo objednávky. Objednávku spracujeme ihneď po prijatí platby na náš účet (v závislosti od banky 1-3 pracovné dni).

Dobierka

Za tovar zaplatíte až pri prebratí objednávky u kuriéra. U kuriéra je možné platiť platobnou kartou. Povinnosťou zákazníka je tovar na dobierku prevziať. V prípade, ak si zvolíte spôsob platby na dobierku a objednaný tovar nepreberiete, máme právo požadovať náhradu nákladov spojených s dopravou tohto tovaru.