Doprava a platba

Určite sa na balíček od nás veľmi tešíte. Preto sa snažíme objednaný tovar expedovať v čo najkratšom termíne. 
Všetok tovar máme skladom a odosielame ho na druhý deň po prijatí objednávky, príp. po prijatí Vašej platby. 

Poštovné ZDARMA – pri objednávke nad 50€!
Poštovné zaplatíme za Vás pri platbe kartou alebo bankovým prevodom. 


Možnosti dopravy

Kuriér DPD

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Objednaný tovar Vám kuriér doručí až k Vám domov, počas pracovných dní. Kuriér Vás bude pre príchodom kontaktovať telefonicky. Doručenie trvá spravidla do 24 hodín od odoslania tovaru.

  • Objednávka nad 50€ – ZDARMA!
  • Objednávka do 50€ – kuriér DPD : 3,30
  • Poplatok za DOBIERKU – 1,00€
  • Osobný odber (Lipt. Mikuláš) – ZDARMA

Osobný odber v predajni BEBAKIDS momentálne nie je možný, ale v rámci vyššie uvedených miest Vám vieme tovar doviezť po dohode až domov. Objednávku je môžete vytvoriť cez e-shop alebo nakúpiť priamo v predajni.)

Pri preberaní balíka od kuriéra:

zákazník je povinný skontrolovať či nie je poškodený obal a obsah zásielky. Ak je poškodený obal či tovar, kuriér spíše škodový zápis o poškodení balíka.


Spôsoby platby

Platba platobnou kartou

Ihneď po potvrdení objednávky budete presmerovaný na platbu kartou. Zadáte číslo platobnej karty a keď platbu potvrdíte, objednávka bude automaticky uhradená. 

Platba vopred na účet

Po potvrdení objednávky Vám budú na Vami zadaný e-mail odoslané informácie s údajmi o platbe, spolu s variabilným symbolom. Variabilný symbol je vždy Vaše číslo objednávky. Objednávku spracujeme ihneď po prijatí platby na náš účet (v závislosti od banky 1-3 pracovné dni).

Dobierka

Za tovar zaplatíte až pri prebratí objednávky u kuriéra. U kuriéra je možné platiť platobnou kartou. V prípade, ak si zvolíte spôsob platby na dobierku a objednaný tovar nepreberiete, máme právo požadovať náhradu nákladov spojených s dopravou tohto tovaru.