Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids

Internetový obchod BEBAKIDS.SK vám ponúka možnosť platby online platobnou kartou. Riadime sa najvyššími medzinárodnými bezpečnostnými štandardami nákupov realizovaných prostredníctvom internetu. Platba kartou cez internet je bezpečná.

Prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Platba kartou v našom e-shope je absolútne bezpečná, pri prijímaní platobných kariet používame riešenie 3D-Secure, čo je najmodernejšia aplikácia združení kariet MasterCard a Visa pre bezpečné platby kartou na internete.
Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného a šifrovaného protokolu HTTPS.
Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke, nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.

Ako u nás zaplatíte?

Vyberiete si tovar v našom internetovom obchode, v objednávkovom formulári vyplníte všetky potrebné informácie o nákupe a adrese dodania tovaru a pri výbere spôsobu platby si zvolíte platobnú kartu. Označíte druh platobnej karty. Potom budete presmerovaný do našej spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte:

– číslo platobnej karty
– dátum ukončenia platnosti karty
– CVV2/CVC2 –posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštitelný zakódovaný prenos dat a nás oboznámi iba s výsledkom autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená môžnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát vo verejnej počítačovej sieti. O výsledku transakcie ste informovaný e-mailom.

Prítomnosť log Verified by Visa kartovej asociácie Visa a MasterCard Secure Code kartovej asociáce MasterCard zaručuje bezpečnú platbu v našom internetovom obchode.

Pokiaľ Vám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov:

– údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
– na Vašom účte nemáte dostatok finančních prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
– Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tom prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.

Platba kartou je bezpečná, prináša rýchly a pohodlný spôsob nakupovania a ušetríte za dobierku. Platiť kartou sa oplatí!