Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids
 • Bebakids

  Detské oblečenie Bebakids plné farieb, vôní a príbehov. Bude to láska na prvý pohľad.

  Detské oblečenie  Bebakids je rozdelené na oblečenie pre bábätká a deti do 3 rokov a detské oblečenie pre deti od 4 – 14 rokov.  Kvalitné detské tričká, nohavice, mikiny i bundy v jemných farbách a motívoch, ktoré vyrozprávajú kopec príbehov. Lebo ktoré dieťa netúži byť pirátom či princeznou, hasičom či lekárkou? S nami sa detské sny môžu aspoň čiastočne splniť. Čím chceš byť, tým sa staneš.

  Detská móda Bebakids nie je obyčajná móda pre deti.  Trendový štýl, nádherné farby a nevšedné motívy vás dostanú, no najviac zo všetkého si deti získajú pohodlné strihy a kvalitný materiál. Oblečenie z bavlny, biobavlny či ľanu, v nadčasovom dizajne, ktorý si zamilujú škôlkári, školáci, ale aj teenageri. Motívy pre malé i veľké deti  sú podobné, ale s ohľadom na vek dieťaťa sa líšia.

  V našom detskom obchode nájdete pohodlné oblečenie BEBAKIDS, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou materiálov, nadčasovým dizajnom a detailným prevedením.
  Štýlové oblečenie pre deti i bábätká je originálne a je dostupné len v obmedzenom množstve. Každý jeden kúsok oblečenia je šitý s láskou a starostlivo prepracovaný do posledného detailu.

  V našej ponuke nájdete vrchné detské oblečenie – ako tričká, mikiny, nohavice, šortky či bundy. Jednotlivé kúsky môžete vzájomne kombinovať a vytvoriť chlapcom i dievčatám
  tzv. kapsulový šatník. Všetky kúsky oblečenia mu budú vzájomne ladiť a budú navzájom kombinovateľné. Nie je nič horšie, ako lámať si hlavu nad tým, čo si obliecť, keď sa ráno treba ponáhľať. Oblečenie máme na sklade a balíčky odosielame hneď na druhý deň. Nech sa páči, vyberajte z našej novej kolekcie.


  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–16 z 427 výsledkov