Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids
 • Chlapci

  Štýlové oblečenie pre chlapcov od 0-14 rokov. Tričká, nohavice, mikiny i bundy pre chlapcov s dušou rebela i anjela. Detské oblečenie pre chlapcov do 3 rokov je v pestrých farbách a detských motívoch, ktoré rozprávajú príbeh. Lebo každý malý chlapec chce byť chvíľu pirátom, vojakom, rebelom či námorníkom, a detské sny sa musia plniť.
  Čím chceš byť, tým sa staneš.

  Oblečenie pre chlapcov do 14 rokov v nadčasovom dizajne, ktorý si zamilujú škôlkári, školáci, ale aj teenageri. Pohodlné strihy, chlapčenské farby a nevšedné motívy vás dostanú. A nie je tajomstvom, že aj chlapci majú štýl a chcú sa obliekať moderne a štýlovo.

  V prípade, že máte chlapcov v rôznom veku, napr. 2 a 7 rokov, ľahko chlapcov zladíte v súlade s ich potrebami a štýlom – motívy malých a väčších veľkostí sú podobné,
  ale s ohľadom na vek dieťaťa sa líšia.

  V našom detskom obchode nájdete pohodlné oblečenie BEBAKIDS, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou materiálov, nadčasovým dizajnom a detailným prevedením.
  Štýlové oblečenie pre chlapcov je skutočne originálne a je dostupné len v obmedzenom množstve. Chceme totiž, aby každý chlapec bol jedinečný a originálny.
  Dbáme na kvalitu i štýl a každý jeden kúsok pre vás starostlivo vyberáme.

  V našej ponuke nájdete vrchné detské oblečenie – ako tričká, mikiny, nohavice, šortky či bundy. Jednotlivé kúsky môžete vzájomne kombinovať a vytvoriť malému fešákovi
  tzv. kapsulový šatník. Všetky kúsky oblečenia mu budú vzájomne ladiť a budú navzájom kombinovateľné. Nie je nič horšie, ako lámať si hlavu nad tým, čo si obliecť, keď sa treba ponáhľať do školy. Oblečenie máme na sklade a balíčky odosielame hneď na druhý deň. Nech sa páči, vyberajte z našej novej chlapčenskej kolekcie.


  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–16 z 371 výsledkov