Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids

Ak ste na nás natrafili prvý krát, určite si kladiete otázku, prečo nakupovať práve v našom obchode.
Nie sú to len výhody, ktoré poskytujeme našim zákazníkom.
Je to najmä ľudský prístup, s ktorým denne riešime vaše objednávky a telefonáty a ku každému pristupujeme individuálne.

1. Výber toho najlepšieho

Všetky kúsky oblečenia pre Vás starostlivo vyberáme. Dbáme na kvalitu, dizajn, detailné prevedenie. Nebránime sa rôznym materiálom, v ktorých sa vaše i naše deti budú cítiť pohodlne. V ponuke máme detské oblečenie od najlepších výrobcov detského oblečenia.

2. Precízne spracovanie a kvalita

Výber detského oblečenia pre vaše deti je na vás, ale požadujte za svoje peniaze kvalitu. Preverujeme praktickosť strihov, kvalitu materiálov až po detaily ako šitie goliera, zipsov, gombíkov, prevedenie aplikácií a pod.

Riadime sa heslom: „happy to be kids“ – šťastní byť deťmi. Okrem kvality dbáme aj na dizajn a jedinečnosť. V súčasnosti je veľký trend obliekať deti podľa dospelákov a prím hrá čierna a sivá. V súlade s módnymi trendmi sa snažíme vyberať kúsky, ktoré pritom všetkom majú v sebe hravosť, jemnosť…
jedným slovom príbeh, ktorý rozjasní deťom všedný deň.

3. Všetok tovar skladom

Takmer všetok máme pre Vás skladom. Niektoré kúsky sú len v obmedzených množstvách a doskladňovanie produktov obvykle nie je možné, preto pri neváhajte, aby Vám originálne kúsky nevyfúkol niekto iný.

4. Jeden deň nakúpite, na ďalší sa parádite

Veríme, že nakupovanie na internete má byť jednoduché, rýchle a príjemné. Preto sa snažíme objednávky expedovať hneď na druhý deň po prijatí objednávky.
Pri platbe bankovým prevodom posielame tovar až po prijatí platby. Jeden deň môžete nakúpiť a už o 2 dni sa parádiť.

 

 

5. Platíte, ako Vám to vyhovuje

Možností, ako zaplatiť za tovar je niekoľko. Môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Poštovné pre objednávky nad 50 € radi zaplatíme za vás.

6. Radi Vám poradíme

Nemusíte byť odborníkom na všetko. Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý jeho výberom, ponúkame Vám flexibilný prístup pri zodpovedaní akýchkoľvek otázok. Poradenstvo prebieha prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

7. 30 dní na výmenu alebo vrátenie

My to chápeme. Občas to jednoducho nestíhate vrátiť do 14 dní. Napríklad, keď dovolenkujete alebo kupujete oblečenie pre deti, krsniatka, vnúčatá a chcete ho ako darček. 30 dní je celý mesiac, počas ktorého sa môžete rozhodovať, či si tovar necháte alebo nie. Tovar na výmenu zasielame bezplatne. Samozrejmosťou je vrátenie peňazí do 14 dní od vrátenia tovaru, avšak snažíme sa v rozmedzí 3-5 dní.

8. Vážime si verných zákazníkov

Kto by nemal rád výhody, keď opakovane nakupuje. Za Vašu vernosť Vás radi odmeníme. Budeme úprimní. Neznášame zbieranie bodov, kde sa Vám pripočíta 0,001 centíka a v konečnom dôsledku ste nič nezískali. Všetci registrovaní zákazníci, ktorí súhlasia so zasielaním Newslettra, sa môžu tešiť na malé prekvapenia v podobne špeciálnych zľavových kupónov a noviniek.

9. Personalizované darčekové poukážky

Ak chcete darovať oblečenie ako darček, vyrobíme Vám na mieru personalizovanú zľavovú poukážku. Je to maličkosť, ktorú oceňujú predovšetkým starí rodičia či krstní rodičia.

10. Darčeky pre najbližších

Prezraďte nám vaše predstavy a my Vám môžeme vymyslieť krásny a originálny darček pre detičky, krsniatka i vnúčatká. Navyše máme pre vás úžasné darčekové balenia, s ktorými urobíte na obdarovaného malého – veľkého drobca dojem.

A posledný dôvod:

Milujeme deti tak ako vy a chceme pre ne len to najlepšie.