Doprava a platba

Určite sa na balíček od nás veľmi tešíte. Preto sa snažíme objednaný tovar expedovať v čo najkratšom termíne. 
Všetok tovar máme skladom a odosielame ho na druhý deň po prijatí objednávky, príp. po prijatí Vašej platby. 

Poštovné ZDARMA je už pri objednávke nad 70€! Platí to pri platbe kartou alebo bankovým prevodom. 
Doprava ZDARMA neplatí pri dobierke.


Možnosti dopravy

Zásielkovňa

Balíčky zasielame cez obľúbenú Zásielkovňu priamo do vášho mesta. Pri tomto spôsobe dopravy je potrebné zakliknúť konkrétne odberné miesto vo vašom meste. Balíček si môžete prevziať v čase, kedy vám to najlepšie vyhovuje, napr. cestou z práce, počas prechádzky a nemusíte čakať na kuriéra.

Kuriér DPD

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Tovar doručujeme v rámci Slovenskej republiky iba cez pracovné dni. Objednaný tovar Vám kuriér doručí až k Vám domov. Kuriér Vás bude pre príchodom kontaktovať telefonicky. Doručenie trvá spravidla do 24 hodín od odoslania tovaru.

Pri preberaní balíka od kuriéra je zákazník povinný skontrolovať či nie je poškodený obal a obsah zásielky.
Ak je poškodený obal či tovar, kuriér spíše škodový zápis o poškodení balíka.

         – Zásielkovňa (osobný odber): 2,90€

         – Kuriér DPD (platba kartou alebo prevodom): 3,50€

         – Kuriér DPD + DOBIERKA: 4,50€

         – Objednávka nad 70€  (platba vopred na účet): ZDARMA

         – Osobný odber Stará Turá: ZDARMA

Osobný odber Stará Turá – zdarma

Tovar si môžete osobne si vyzdvihnúť aj priamo v našom e-shope – na adrese SNP 77, Stará Turá  (budova firmy Rotex za katolíckym kostolom). Objednávku je potrebné urobiť cez e-shop cez úhradu bankovým prevodom alebo kartou (nie na dobierku!). Následne si telefonicky dohodneme termín prevzatia, ktorý vám najlepšie vyhovuje.


Spôsoby platby

Platba platobnou kartou

Ihneď po potvrdení objednávky budete presmerovaný na platbu kartou. Zadáte číslo platobnej karty a keď platbu potvrdíte, objednávka bude automaticky uhradená. 

Platba vopred na účet

Po potvrdení objednávky Vám budú na Vami zadaný e-mail odoslané informácie s údajmi o platbe, spolu s variabilným symbolom. Variabilný symbol je vždy Vaše číslo objednávky. Objednávku spracujeme ihneď po prijatí platby na náš účet (v závislosti od banky 1-3 pracovné dni).

Dobierka

Za tovar zaplatíte až pri prebratí objednávky u kuriéra. U kuriéra je možné platiť platobnou kartou. V prípade, ak si zvolíte spôsob platby na dobierku a objednaný tovar nepreberiete, máme právo požadovať náhradu nákladov spojených s dopravou tohto tovaru.