Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids
 • Dievčatá

  Značkové detské oblečenie Bebakids a Mayoral poteší dievčatá od 0 – 14 rokov. Bez ohľadu na vek, každé dievča chce vyzerať originálne a štýlovo a kráčať s detskou módou. Pokiaľ sa o módne trendy zatiaľ nezaujíma, nevadí, u nás nikdy nešliapnete vedľa a verte nám, jej čas ešte len príde.

  Bebakids vyrábame výlučne v Európe pri dodržiavaní prísnych európskych štandardov. Preto je dievčenské oblečenie pohodlné, vyrobené z naozaj kvalitných materiálov ako bavlna, biobavlna či ľan. Nadčasový dizajn a dôkladné prevedenie do posledného detailu sú len čerešničkou na torte.

  Dievčenské tričká, mikiny, nohavice, šortky, bundy, ale aj sukne a šaty na bežné nosenie. Obzvlášť hrdí sme na dievčenskú kolekciu Exclusive, ktorá je nielen na parádu, ale sa aj príjemne nosí. Univerzálne a nadčasové slávnostné šaty rodinnú oslavu, svadbu či školskú slávnosť v dievčenskom šatníku nesmú chýbať.

  Hoci sa to nezdá, oblečenie pre dievčatá je vážna téma. Dievčatám výber uľahčujeme vytvorením tzv. kapsulového šatníka. Jednotlivé kúsky oblečenia vzájomne ladia a sú ľahko kombinovateľné.


  Filtrovať produkty

  Zobrazených 1–16 z 328 výsledkov