Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids
-18 %

Vtech Chodítko – Uč sa a poznávaj (slovensky)

58,80  48,00 


VTECH chodítko patrí medzi hračky, ktoré rastú s dieťatkom. Využijete ho od sedenia až po prvé krôčky. Chodítko s interaktívnym pultíkom pomôže s rozvíjaním motoriky a hravým učením.

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: ME 80077037 Kategórie: , ,

V-TECH Chodítko Uč sa a poznávaj porastie s dieťatkom od doby, kedy začnú sedieť, bude vás sprevádzať počas prvých krôčkov až do doby stabilnej chôdze.

Tie najmenšie deti sa môžu hrať s odnímateľným interaktívnym panelom na podlahe a poznávať zvieratká, farby, hudbu, tvary a čísla. Akonáhle povyrastú, potom pripnutý, dôverne známy panel, im pri chôdzi dodáva pocit bezpečia pri ďalších objavoch.  Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať pomocou posuvného tlačidla. Prvý variant ponúka možnosť podvedomého učenia a poznávania. Variant druhá je viac zameraná na hudobnú cítenie a zábavu.

Vtech chodítko predstavuje dieťatku prvé zvieratká a aké zvuky zvieratká robia. Učí ho spoznávať farby, podvedome učia počítanie, čísla aj základy správneho hudobného vzdelávania. Učí poznávať tvary a rozvíja koordináciu očí s rukami. Podporuje manuálnu zručnosť dieťaťa a správny vývoj hrubej i jemnej motoriky.

Úžasná stabilita, perfektne tvarovaná rukoväť chodítka spoločne s možnosťou nastavenia brzdenie koliesok dáva dieťaťu výnimočný pocit bezpečia pri prvých krôčikoch. Skvelú zábavu plnú poznávanie ponúka telefónne slúchadlo, otočné ozubené kolieska alebo farebné piano. V slovenskom jazyku!

Vek: od 9 mesiacov
Rozmer balenia: 52 x 38 x 15 cm
Balené v otvorenej krabici.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
Farba

,

Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by sa Vám páčiť...