Detoa Strkadlo Kolotoč

Originálne strkadlo v prírodnom dreve s farebnými guličkami. Pri pohybe a chôdzi sa guličky strkadla krásne roztočia ako kolotoč, čo inšpiruje detičky k prvým  krôčkom.

 

 

14,50 

Nie je na sklade

Detoa Strkadlo kolotoč bude vaše dieťatko sprevádzať pri jeho prvých krôčikoch. Pri pohybe strkadla sa valčeky krásne roztočia. Funguje na obidva smery.

Drevená hračka českého výrobcu je vyrobená z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy. Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevažne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizáciu venovaná zvlášť vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu výrobkov.

Drevené hračky firmy Detoa sa radia medzi najkvalitnejšie a najestetickejšie drevené hračky, ktoré sú v súčasnosti na európskom a domácom trhu dostať . Nákupom hračiek vediete deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu – drevu. K hračkám Detoa sa vracajú už niekoľkýkrát generácie.