Hľadáte slávnostné oblečenie pre malú slečnu k štedrovečernému stolu a červená klasika vás už omrzela?

Teda, červená je IN a s Vianocami úzko spätá, ale princezná to vidí inak.  Chce sa vyparádiť a vyzerať ako ozajstná princezná a nie ako Červená čiapočka!
Klasická červená a káro je bleee a nezískate si ju ani škaredou košeľou s vtipným Rudolfom.

Ja som tiež kedysi nasúkala svoju dcéru do červených šiat. Hoci boli nádherné, obliekla ich jeden jediný krát na Vianoce, čisto z povinnosti. Nerobte rovnakú chybu. Inšpirujte sa a pozrite sa na vianočný outfit OČAMI SVOJEJ DCÉRY.

Malé dievčatá milujú vianočné hviezdičky a trblietky, lebo im to dodáva pocit výnimočnosti a v krásnych šatách majú kúsok bližie k ozajstnej princeznej.

Staršie dievčatá už ale ružovú vôbec nemusia. Trend, kedy veľké škôlkárky a školáčky milovali ružovú kúsky sa vytráca a dievčatám nevadí aj "chlapčenské" farby.

Šatičky pre sestričky vôbec nie sú šaty na jedno použitie! S kvalitnou podšívkou zo 100% bavlny sú pohodlné aj na celodenné nosenie. Dievčatá ich vynosia aj k legínkam do škôlky či do školy alebo počas teplých letných dní. 

Pozornosť si získajú aj šaty s vianočným príbehom. Pastelovo ružový vršok, prestrihnutý strih a spodná časť šiat plná príbehov o dievčatkách, ktorí nielen dostávajú darčeky, ale aj darujú darčeky. Tematické šaty vynosíte aj na narodeninovú či meninovú oslavu. Šatky sú vyrobené z mäkkej bavlny.

Teenagerky, v ktorých drieme rebelka a chcú kráčať s módou určite nepohŕdnu ani volánmi či krajkou.  Vínové dievčenské šaty s kombinovanou krajkou budú neprehliadnuteľným kúskom na každej rodinnej oslave či slávnostnej príležitosti.

Presvedčili sme Vás? Aj ten vianočný Rudolf je fajn, ale snažíme sa myslieť ekologicky a aj ekonomicky. A hlavne, potešiť dievčatá tým , čo milujú a nepotláčať ich vlastný štýl. Vidieť tieto kúsky naživo, tak si ich bez váhania zamilujete.

7 Reviews for this item

  Avatar
  IrenLip - Reply.

  Hello, I want to work in your company on a voluntary basis, can you offer me anything? a little about me: https://about.me/iren

  Avatar
  uwivicugodaqa - Reply.

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Online <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> jsp.lubw.bebakids.sk.kma.kb http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

  Avatar
  vnivujut - Reply.

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">18</a> sig.bwtq.bebakids.sk.qsn.yd http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

  Avatar
  eteabjoso - Reply.

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Buy Amoxicillin</a> pzi.soyn.bebakids.sk.eph.dn http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

  Avatar
  iqpokapureso - Reply.

  http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> jpp.jlfy.bebakids.sk.nrl.ut http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

  Avatar
  Garminzzxg - Reply.

  удалите,пожалуйста! <a href=http://tut.by/>.</a>

  Avatar
  Independentdnx - Reply.

  удалите,пожалуйста! <a href=http://tut.by/>.</a>

Leave a comment