Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids

Little Dutch Vláčik ružový

22,99 


Drevený vláčik Little Dutch v jemných pastelových ružových odtieňoch z kvalitného masívu. Obsahuje rôzne tvary a farby kociek, ktoré zdokonaľujú motoriku, kreativitu a vzdelávanie dieťaťa.

 

 

Na sklade

Katalógové číslo: 4479LD. Kategórie:

Drevený vláčik ružový Little Dutch v jemných pastelových farbách do každej detskej izby. Drevený vláčik z masívu s krásnym tlačeným dizajnom. Obsahuje rôzne tvary a farby kociek, ktoré zdokonaľujú motoriku, kreativitu a vzdelávanie dieťaťa. Obsahuje 17 dielov a je 45cm dlhý.

Tento ružový od značky Little Dutch je vyrobený pre všetky malých spevákov pesničky Ide vláčik ši-ši-ši, rušňovodičov, pasažierov ale aj nekompromisných revízorov. Nastupovať ide sa do stanice zvanej Zábava! Je vyrobený z ekologického materiálu, rozvíja jemnú  motoriku a vnímanie najmenších detí.

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Údržba: Neumývať vodou, nepoužívať čistiace prostriedky, pretrieť vlhkou handričkou Upozornenie: nenechávať hračku vo vlhkom prostredí, odstrániť všetky obaly.

O značke Little Dutch Holandská značka Little Dutch, ktorá vznikla v roku 2007 vyrába krásne hračky a doplnky do detských izieb. Je povestná svojim nadčasovým dizajnom a farebným prevedením. Drevené hračky od Little Dutch dokonale zapadnú do izby Vášho drobca a zároveň rozvinú jeho logické myslenie, motoriku a zmysly. Zároveň sú skvelým pomocníkom pri zaháňaní nudy pre malých ale aj veľkých výmyselníkov.

 

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by sa Vám páčiť...