Little Dutch Vláčik ružový

Drevený vláčik Little Dutch v jemných pastelových ružových odtieňoch z kvalitného masívu. Obsahuje rôzne tvary a farby kociek, ktoré zdokonaľujú motoriku, kreativitu a vzdelávanie dieťaťa.

 

 

22,59 

Nie je na sklade

Drevený vláčik ružový Little Dutch v jemných pastelových farbách do každej detskej izby. Drevený vláčik z masívu s krásnym tlačeným dizajnom. Obsahuje rôzne tvary a farby kociek, ktoré zdokonaľujú motoriku, kreativitu a vzdelávanie dieťaťa. Obsahuje 17 dielov a je 45cm dlhý.

Tento ružový od značky Little Dutch je vyrobený pre všetky malých spevákov pesničky Ide vláčik ši-ši-ši, rušňovodičov, pasažierov ale aj nekompromisných revízorov. Nastupovať ide sa do stanice zvanej Zábava! Je vyrobený z ekologického materiálu, rozvíja jemnú  motoriku a vnímanie najmenších detí.

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Údržba: Neumývať vodou, nepoužívať čistiace prostriedky, pretrieť vlhkou handričkou Upozornenie: nenechávať hračku vo vlhkom prostredí, odstrániť všetky obaly.

O značke Little Dutch Holandská značka Little Dutch, ktorá vznikla v roku 2007 vyrába krásne hračky a doplnky do detských izieb. Je povestná svojim nadčasovým dizajnom a farebným prevedením. Drevené hračky od Little Dutch dokonale zapadnú do izby Vášho drobca a zároveň rozvinú jeho logické myslenie, motoriku a zmysly. Zároveň sú skvelým pomocníkom pri zaháňaní nudy pre malých ale aj veľkých výmyselníkov.