Zavinovačka na krst Miss smotanová

Zavinovačka na krst Miss je pletená zavinovačka s mašľou na rôzne slávnostné udalosti.  Slávnostná zavinovačka je z jemnej dierkovej pleteniny, cez ktorú presvitá lesklý smotanový satén.

38,90 

1 na sklade

Krstová zavinovačka “Deluxe” je neskutočne krásna zavinovačka na krst alebo iné slávnostné príležitosti. Krstová zavinovačka zaujme jemným prevedením, doplneným o krásnu vyšívanú krajku a mašľu, ktoré hneď na prvý pohľad vyzdvihujú jej exkluzívnosť a výnimočnosť.

Zavinovačka na krst Deluxe je pletená a šitá z jemného dieročkového pleteného vzoru z kvalitnej nemeckej certifikovanej priadze OEKO-TEX®100. Z pod pleteniny preniká satén, ktorý sa krásne leskne pomedzi dierky vrchnej bielej pletenej časti. Vnútornú stranu tvorí jemnučký úplet a výplň je tvorená antialergickým holofilovým dutým vláknom.

Vrchná vrstva je biela dieročková pletenina a cez ňu jemne presvitá ružová farba saténu, prípadne krásnej vyšívanej krajky.

Viazanie krstovej zavinovačky Deluxe je vyriešené vyšívanou mašľou, ktorá je všitá do zavinovačky.

Odporúčame bežné pranie v práčke na 30º a sušiť vo vodorovnej polohe. Pri praní odporúčame otáčky nadstaviť na menej ako 600.

Rozmer: 75 x 75 cm ± 5%

Zloženie:
Priadza: 50% bavlna, 50% akryl, pod pleteninou: satén,
Vnútorná strana úplet: 95% bavlna, 5% elastan,
Výplň: antialergické holofilové duté vlákno.

Vyrobené na SLOVENSKU.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť