Detské oblečenie Bebakids
MENU
Detské oblečenie Bebakids
-19 %

Jabadabado Farmársky traktor

23,96 


Deti milujú zvieratká a s týmto farmárskym traktorom si užijú skvelú zábavu. V traktore sú najbežnejšie zvieratá vyskytujúce sa na farme. Nalož zvieratá na príves a voz ich po krajine. Príves môžete odpojiť a jazdiť len s nákladným autom.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: W7151 Kategórie: ,

Jabadabado je švédska dizajnérska spoločnosť, ktorá vyrába detské drevené hračky, nábytok a dekorácie do škôlky a detskej izby. Kombinuje škandinávsky dizajn so zábavným a hravým srdcom s unikátnymi vzormi a súčasnými farbami. V Jabadabado sú vždy srdcom deti – poháňa ich láska k tým najmenším. Ich filozofia je založená na základnom koncepte – navrhovať vysokokvalitné a zábavné výrobky, ktoré podporujú rozvoj, hravosť a predstavivosť detí a prinášajú do ich malého kúzelného sveta pocit zábavy a šťastia.

Všetky výrobky sú navrhnuté interne a sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality. Veľká časť zbierky je vyrobená z prírodných materiálov, ako je drevo a bavlna. Materiály, ktoré uspokoja požiadavky rodičov na kvalitu a zaistia, aby hračky vydržali a milovali aj budúce generácie.

Výrobky sú vytvárané s veľkou vášňou a inováciami, aby boli zábavné a funkčné, mali vzrušujúce tvary a inovatívne vzory.

Nikdy im nedochádzajú nové nápady a ich dizajnéri neustále vytvárajú nové krásne výrobky. Rodina Jabadabado Farma sa do budúcna bude stále rozrastať.
Obsahuje 6 rôznych zvieratiek
Traktor je odnímateľný, takže s kamiónom môžete jazdiť samostatne
Nevyhnutná hračka pre všetky deti, ktoré milujú zvieratká

Zábavná drevená hračka vrátane traktora a najbežnejších hospodárskych zvierat.

1 kôň
1 krava
1 ovca
1 prasa
1 mačka
1 pes

Farba: multi
Vek: 18+
Materiál: drevo, plast, kov
Rozmery: 35 x 11 x 8 cm

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.3 kg
Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Mohlo by sa Vám páčiť...